4x100 Boys
***** all runners return
43.30.....Athens.....Albin
44.04.....Nelson/York.....Lent, Cook
44.19.....Hillsboro.....Kimball, Goolsby
44.22.....Waverly.....Kitswiser
44.42.....McClain.....Gray
44.55.....Unioto.....Felts, Smith
44.93.....Minford.....Veach, Miller, Kelley
44.99.....Logan.....Kennedy
45.01.....Paint Valley.....Trent, Davis, Tesi, Ison*****
45.11.....Meigs.....Perry, Adams, Cullums
45.22.....Jackson.....Ball, parks, Farley
45.42.....Miami Trace.....Litteral, Wallace, Wiseman, Sauceda*****
45.75.....Logan Elm.....Scurlock, Vandeloppe, Willison, Young*****
45.94.....Fairfield Union.....Hoffman, Sloan
45.97.....Washington.....Rice, Rice, Flaherty, Stward
46.10.....River Valley.....Fitch, Penick
46.26.....Southeastern.....Thompson, Copp, Brown
46.47.....Warren.....none
46.48.....Zane Trace.....Games
46.48.....Marietta.....Vanfossen, Coffield
46.50.....Chillicothe.....Lawson, Shoemaker, Lee, Duncan*****
46.60.....Shenandoah.....Wiley, Hall, Fogle, Miller*****
46.73.....Alexander.....Wirick, Robe, Touchet, Radford*****
46.76.....Bloom Carroll.....Goodman, Anigho, Griffin, Arnold*****
46.80.....Wheelersburg.....Patrick, Clevenger, Ruby, Dyer*****
46.82.....Green.....Smith
46.95.....Adena.....Long
46.98.....Fairfield.....Price, Fent
47.03.....Berne Union.....Godenscheager, Schultz, Muncie
47.29.....River.....Goudy, Dietz
47.43.....Circleville.....Marcella, Bass, Lowe, Riehel*****
47.45.....Belpre.....Fields, Le, Vega, Weaver
47.53.....Valley.....Spradlin, Brutchett, Wiley, Streeter*****
47.53.....Amanda.....Madison, Unnell, Harvey,
47.59.....Fisher Catholic.....Ortiz, Shaw, Bowen, Laubenthal*****
47.63.....Ripley.....Reuss, Barkley, Sraggs
47.77.....Huntington.....Cochenour, Phillips, Holdren, Knoles*****
47.92.....Whiteoak.....Adams, Marion, Campbell
48.09.....Oak Hill.....Hughes, Kerns, Caldwell, Smith*****
48.28.....Fort Frye.....Ball, Fryman
48.31.....Wahama.....Howard, Pauley, Bumgarner
48.44.....Caldwell.....Theobald, Wheeler, Genard
48.47.....Piketon.....Carrico, Reeder
48.52.....Trimble.....Ives, Coffman, Humphrey
48.52.....Fairfield Christian.....Sollie
48.53.....West.....Andre, Dubiel
48.69.....Lynchburgh.....Frazier, Bohl, Connor
49.06.....Waterford.....Lang, Hart, Dawson
49.12.....Westfall.....Bowers, Bayes
49.19.....Federal Hocking.....Wilson, Robinson, Mayle, Bosim*****
49.22.....South Webster.....Chapman, Holstein, Witter
49.67.....Eastern S.....Bogart, McKenzie, Syivers, Lainhart*****
49.40.....Eastern Be.....Bailey, Skylar, Spencer
49.71.....Notre Dame.....Gillenwater, Harting, Taylor
49.77.....North Adams.....Zimmerman, Coday, Figgins
49.82.....Vinton Cty.....Arthur, Griffith, Bod, Fitzwater*****
49.49.....Western.....Woods, Woods
50.19.....West Union.....Runyan, May
50.22.....Peebles.....Baldridge, Shulton, Lighton, Smith*****
50.62.....Manchester.....Hatslip
50.72.....Northwest.....Montavon, Speer
51.11.....Fayetteville.....
51.88.....Wellston.....Stater, Fee, Deatherage
51.92.....South Gallia.....Folden, Burdette, Bevan, Northrup*****
53.85.....Monroe Central.....Stephens, Dick
55.40.....Frontier.....Lang, Rush
4x100 Girls
49.93.....Meigs.....Betzing, Swarts
50.57.....McClain.....Smith, Stapleton, Peterman
51.21.....Logan Elm.....Cotton, Baldoser, Hammond, Bailey*****
51.43.....Athens.....Zatta, Davies, L. Abdella
51.62.....Nelson/York.....Campbell, Addis, S. Fick
51.78.....Alexander.....Arledge, R. Richardson, Meadows
51.88.....Unioto.....Lafreniere, Thompson
52.29.....Zane Trace.....Dunkle, George, Addy, Cook*****
52.47.....Monroe Central.....Hayes, Rodergres, Wall
52.51.....Chillicothe.....Jackson,Barnes, Wrightsel
52.76.....Shenandoah.....Stahl, Clifton, Dixon
52.86.....Circleville.....Perins, Welsh, Fansnaughy, Lee
53.18.....Wheelersburg.....Dingus, Conaway, White
53.29.....Fisher Catholic.....McGuire, Burley
53.42.....Washingtob.....Mason, Woods, Pettiford
53.52.....Waterford.....Lang, Hart, Dawson
53.52.....Southeastern.....Karshner, Allman
53.66.....Marietta.....Benton
53.97.....Fairfield Christian.....Hunt, Menshmen, Miller, Landenthal
54.00.....Bloom Carroll.....Miller, Ireland, Masen, Thompson*****
54.07.....Peebles.....Newkirk, Shoemaker, Behr, Stone*****
54.18.....Fairfield Union.....Young, Rauch
54.23.....Belpre.....Hernabdez
54.27.....Westfall.....Miller, Price, Clark
54.32.....Eastern R.....Basham, Haggy, Tolliver, Smeeks*****
54.65.....Eastern Be.....Neace, Schaefer, Overly, Conley*****
54.70.....Jackson.....Stroth, Proehle, Mapes
54.70.....Logan.....Chandler, Smith, Evans
55.06.....Wahama.....Riffle, Mullins, Stewart, Barr*****
55.09.....Warren.....Murdock, Mims, Liston
55.07.....River Valley.....Davis, Moffett
55.11.....Miami Trace.....Heckathorn, Powell, Litteral
55.52.....Vinton Cty.....Fee, White, Ousley
55.62.....River.....
55.74.....West.....Nolen, Vogler, Williams
55.78.....Hillsboro.....Chaney, Womlsdorf, Elmore,
55.80.....Waverly.....Reisinger, Snodgrass, Prall, Heigley*****
55.93.....Paint Valley.....Mills
56.13.....West Union.....????
56.15.....Amanda.....Bussent, Knox, Pienatt, Connell****8
56.58.....Minford.....Kierston, Amy
56.65.....Fort Frye.....Webb
57.91.....Caldwell.....Goman, King, Goman
57.12.....Fairfield.....Haynes, Sowders, Drabik, Daniels*****
57.50.....Northwest.....Hamilton, Montovan, Baer, Patty*****
58.44.....Trimble.....Mclaughlin, Brown, Campbell
58.68.....Huntington.....Hooks, Acord, Barker, Morris*****
58.79.....Valley.....Conaway, Smith, Buckley, Riffle*****
58.80.....Adena.....Sykes, Kashner, Clark, Persinger*****
59.16.....Wellston.....Hendershot, Tucker, Jadrnieck, Phillips*****
59.34.....Lynchburg.....Laymor, Lawhorn
59.62.....Ripley.....
59.65.....Notre Dame.....Hobbs, Smith, Edwards
1:00.16..Berne Union.....Adams, George, barsville, Maust
1:00.25..South Webster.....Blanton, Stephens, Canter
1:01.24..Western.....Lorente, Hughes, Evans, Horner*****
1:02.58..Piketon.....McDowell
1:03.30..Frontier.....Cocjran, Slan, Hayes,Davis*****
1:03.45..Eastern S.....
1:04.04..Federal Hocking.....Mollahan, Jackson, Peichardt, Clark*****
Boys 4x200
1:29.41.....Nelson/York.....Cook, Lent
1:30.08.....Athens.....Albin
1:31.27.....Miami Trace.....Wiseman, Wallace
1:32.14.....Meigs.....Perry, Adams
1:32.79.....Fairfield Union.....Wolfe, Rice
1:32.80.....Jackson.....Ball, Flanagan, Griffith
1:33.19.....Waverly.....Kritzwiser, Jennings
1:33.33.....Warren.....Lough
1:33.41.....Logan.....Kennedy
1:33.37.....Southeastern.....Ruby, Copp
1:33.78.....Fairland.....Morris, McFarland, Staten
1:33.88.....Paint Valley.....Trent, Draise, Tesi, Ison*****
1:33.94.....Zane Trace.....none
1:34.30.....Wheelersburg.....Dyer, Drake, Ruby, Reyes*****
1:34.31.....Logan Elm.....Scurlock, Vondeloppe
1:34.71.....Minford.....Veach, Miller, Dunham
1:34.72.....Alexander.....McCallister, Norris, Touchet
1:34.90.....Bloom Carroll.....Boles, Anigha, Arnold, Bedsole*****
1:35.09.....Belpre.....Weaver, Reamus, Vega, Fields
1:35.47.....South Point.....Morrison, Wright, Brandt
1:35.50.....Shenandoah.....Wiley, Miller, Sebring
1:35.66.....Dawson-Bryant.....Sites, Harman, Workman
1:35.74.....River.....Vancamp, Dietz
1:35.90.....Marietta.....Vanfossen, Bertram, Coffied
1:36.13.....Hillsboro.....Kimbell, Gallimore, Workman, Alexander*****
1:36.33.....Circleville.....Marcella, Bass
1:36.59.....Unioto.....Felts, Carroll, Smith
1:36.73.....Fairfield.....Price, Fent
1:36.84.....Huntington.....Cochenour, Holdren, Knoles
1:37.00.....Berne Union.....Schultz, Sharp, Muncie
1:37.13.....Gallia.....Carrascal, Donovsky, Jamora, Bokal*****
1:37.14.....McClain.....jett, Cookerill, Newkirk
1:37.18.....Fort Frye.....Baker, Ward, Fisher
1:37.23.....River Valley.....Fitch, Caldwell, Penick
1:37.57.....Amanda.....Madison, Miller, Harvey
1:37.68.....Oak Hill.....Caldwell, Kerns, Morgan, Smith*****
1:37.90.....Ripley.....Reus, Barkley, Staggs
1:37.92.....Portsmouth.....Johnson, McCoy, Parker
1:38.13.....Green.....Huffman
1:38.28.....Fisher Catholic.....Ortiz, Turner, Legrand
1:38.30.....Chillicothe.....Duncan, Lee, Shoemaker, Roderick*****
1:38.54.....Adena.....Long
1:38.63.....Federal Hocking.....Basim, Frost
1:38.80.....Washington.....O'Flaherty, Burns, Stewart
1:39.16.....Waterford.....Weaver, Smith, Pantelidis
1:40.40.....Trimble.....Ives, Coffman, Everett, Joyce*****
1:40.53.....Fairfield Christian.....Williams, Naayers, Ross, Clark*****
1:40.62.....Eastern Be.....Hillard, Richards
1:40.95.....Ironton.....Bodmer, Higgins, Kline
1:41.17.....West.....Spriggs, Dabiel
1:41.24.....Valley.....Spradlin, Shirkley, Wiley, Streeter*****
1:41.40.....Piketon.....Reeder, Carrico
1:41.59.....Vinton Cty.....Body, Griffith, Arthur
1:41.97.....West Union.....Parker, Runyan
1:42.10.....Eastern.....Lopez
1:42.37.....Lynchburg.....Frazier, Connor, Bohl
1:42.78.....Rock Hill.....Kidd, Cochran, Cochran, Shope*****
1:43.76.....Notre Dame.....Gillenwater, Harting, Taylor
1:43.83.....Eastern S.....Bogard, McKenzie, Harrington, Stivers*****
1:44.73.....Westfall.....Bowens, Bundock
1:44.89.....Caldwell.....Theabold, Wheeler, Gerold
1:44.97.....Chesapeake.....Wilson, Mayerschein, Estep, Spears*****
1:45.05.....South Webster.....Andrews, Witter, Holstein
1:45.50.....Wellston.....Stater, Sims, Deatherage, King*****
1:45.58.....North Adams.....Coday, Zimmerman
1:46.84.....Peebles.....Baldridge, Lightner, Shulaw, Smith*****
1:46.90.....Whiteoak.....Taylor, Manian, Adams, Campbell*****
1:47.14.....Fayetteville.....?????
1:47.82.....Northwest.....Montavan, Speer
1:48.70.....Monroe Central.....Dick, BUrkhart, Stephens, Tsang
Girls 4x200
1:46.33.....McClain.....Stegbauer, Scott, Hardesty, Pitzer
1:48.17.....Alexander.....Arledge, Richardson
1:48.74.....Bloom Carroll.....Young, Miller, Galbraith, Mason*****
1:49.02.....Athens.....Dunfee, Davies, Abdella, Debelko*****
1:49.20.....Westfall.....Kitchen, Price
1:50.67.....Unioto.....Lafreniere, Bethal, Thompson
1:50.67.....Marietta.....Benton, Nonnenmacher
1:51.06.....Wheelersburg.....Deacon, Irwin
1:51.08.....Fairfield Christian.....Hurt, Miller, Landenthal
1:51.23.....Circleville.....Perini, Welsh, Lee
1:51.50.....Chillicothe.....Jackson, Cousins, Wrightsel
1:51.65.....Warren.....Murdock, Bogard, Bowe
1:51.74.....Monroe Central.....Rodrigues, Wall, Hayes
1:51.87.....Waterford.....Lang, Hart, Dawson
1:51.93.....Eastern.....Cook, Basham, Smeeks
1:52.31.....Fairfield Union.....Cobert, Newell Lanning, Young*****
1:52.70.....Eastern S.....Cook, Basham, Smeeks
1:52.80.....Washington.....Burns, Pettiford
1:52.86.....Jackson.....Wiley, Stoth, Johnson
1:53.03.....Zane Trace.....George, Dunkle, Addy
1:53.36.....Southeastern.....Kanshner, Allman
1:53.90.....Shenandoah.....Stahl, Norman, Dixon
1:54.23.....Fairland.....Tubbs, Fuller, Marshall
1:54.50.....Meigs.....Cremeans, Betzing, Edwards, Swarts*****
1:54.50.....Logan.....Smith, Chandler, Evans
1:55.24.....Lynchburg.....Mancelini, Lay, Pinkerton, Blankenship*****
1:55.60.....Hillsboro.....Chaney, Womelsdorf, Hart
1:55.74.....Belpre.....Spencer
1:56.31.....Nelson/York.....McCulloch, Heller, Addis, Fink*****
1:56.71.....Miami Trace.....Powell, Arledge, Litteral
1:57.23.....Dawson-Bryant.....Myer,Holliday, Smith, Compliment*****
1:57.31.....Gallia.....Martin, Queen, Wright, Martin*****
1:57.33.....Adena.....Sykes, French, Stark
1:57.53.....Logan Elm.....Cotton, Harden, Dale
1:57.75.....Amanda.....Hyme, Snider, Sahey, Snider*****
1:58.03.....Northwest.....Hamilton, McClung
1:58.20.....River Valley.....Reese, Campbell, Lollathin, Moffett*****
1:58.50.....Vinton Cty.....Huff, White, Ousley
1:59.10.....West.....Nolen, Vogler, Nelson, Williams*****
1:59.49.....West Union.....Trotter, Weakly
1:59.60.....Portsmouth.....Thomas, Donges, Ferguson, Eley*****
1:59.73.....Fisher Catholic.....McGuire, Burley, Messerly
1:59.91.....River.....?????
2:00.20.....Fairfield.....Griffith, Teeters, Harvey, Duffie*****
2:00.46.....Caldwell.....King, Goman, Yurco
2:00.73.....South Point.....Sharp, Lyler
2:01.54.....Fort Frye.....None
2:01.79.....Chesapeake.....Johnson, Hegemyer
2:01.83.....Waverly.....Hauck, Saverly, Elliott, Reisinger*****
2:02.42.....Notre Dame.....Hobbs, Smith, J. Edwards, Smith
2:02.54.....Minford.....Goddard, LeBruin, Malone, Reff*****
2:04.28.....Ironton.....Evans, Cassidy
2:04.77.....Trimble.....Mclaughlin, Brown, Campbell
2:05.02.....South Webster.....Blanton, Stephens, Edwards, Carter*****
2:05.44.....Rock Hill.....Collins, Scott
2:06.25.....Valley.....Conaway, Smith, Buckle, Riffe*****
2:07.20.....Paint Valley.....Bobb, Camadell
2:07.39.....South Gallia.....Bowling, Cremeans, Luther
2:07.50.....Wellston.....Hendershot, Bouska, Jadenicek, Phillips*****
2:09.85.....Berne Union.....Adams, Nye, George, Banville*****
2:11.39.....Huntington.....Roop, Carver, Barker, Morris*****
2:12.60.....Frontier.....?????
2:13.65.....Piketon.....none
2:14.28.....Eastern Be.....Conley, Neace, Cantrell, Trimble*****
2:14.70.....Federal Hocking.....Reichardt, Walker, Jackson, Clark*****
2:14.95.....Peebles.....Watson, Lightner, Runyan, Steed*****
2:17.20.....Fayetteville.....?????
2017 Relay best times & 2018 Returns-4x1 & 4x2
Jump to
- SEOHIOPREPS SPORTS
- ↳ Football
- ↳ Football Links, League & Team Pages
- ↳ SEOHIOPREPS Football
- ↳ Scoreboard
- ↳ Standings
- ↳ Stat Leaders
- ↳ FAC
- ↳ MSL-Buckeye
- ↳ MVL
- ↳ OVC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Boys Basketball
- ↳ Boys Basketball Links, League & Team Pages
- ↳ Scoreboard
- ↳ Standings
- ↳ Stat Leaders
- ↳ All Time Stat Leaders
- ↳ FAC
- ↳ MSL-Buckeye
- ↳ MVL
- ↳ OVC
- ↳ SHAC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Adena Warriors
- ↳ Alexander Spartans
- ↳ Athens Bulldogs
- ↳ Beaver Eastern Eagles
- ↳ Belpre Golden Eagles
- ↳ Chesapeake Panthers
- ↳ Chillicothe Cavaliers
- ↳ Circleville Tigers
- ↳ Clay Panthers
- ↳ Coal Grove Hornets
- ↳ Crooksville Ceramics
- ↳ Eastern Brown Warriors
- ↳ Eastern Meigs Eagles
- ↳ Fairfield Lions
- ↳ Fairfield Union Falcons
- ↳ Fairland Dragons
- ↳ Fayetteville-Perry Rockets
- ↳ Federal Hocking Lancers
- ↳ Fort Frye Cadets
- ↳ Gallia Academy Blue Devils
- ↳ Glenwood Tigers
- ↳ Green Bobcats
- ↳ Hillsboro Indians
- ↳ Huntington Huntsmen
- ↳ Ironton Fighting Tigers
- ↳ Jackson Ironmen
- ↳ Logan Elm Braves
- ↳ Logan Chieftains
- ↳ Lynchburg-Clay Mustangs
- ↳ Manchester Greyhounds
- ↳ Marietta Tigers
- ↳ Miami Trace Panthers
- ↳ McClain Tigers
- ↳ Meigs Marauders
- ↳ Minford Falcons
- ↳ New Lexington Panthers
- ↳ Notre Dame Titans
- ↳ North Adams Green Devils
- ↳ Northwest Mohawks
- ↳ Paint Valley Bearcats
- ↳ Peebles Indians
- ↳ Piketon Redstreaks
- ↳ Portsmouth Trojans
- ↳ Portsmouth West Senators
- ↳ Oak Hill Oaks
- ↳ Miller Falcons
- ↳ Nelsonville-York Buckeyes
- ↳ Ripley Blue Jays
- ↳ River Valley Raiders
- ↳ Rock Hill Redmen
- ↳ Sheridan Generals
- ↳ Sciotoville Tartans
- ↳ South Point Pointers
- ↳ Southeastern Panthers
- ↳ Southern Tornadoes
- ↳ South Gallia Rebels
- ↳ South Webster Jeeps
- ↳ St. Joseph Flyers
- ↳ Symmes Valley Vikings
- ↳ Trimble Tomcats
- ↳ Unioto Shermans
- ↳ Valley Indians
- ↳ Vinton County Vikings
- ↳ Warren Warriors
- ↳ Washington Blue Lions
- ↳ Waterford Wildcats
- ↳ Waverly Tigers
- ↳ Wellston Golden Rockets
- ↳ Western Indians
- ↳ West Union Dragons
- ↳ Westfall Mustangs
- ↳ Wheelersburg Pirates
- ↳ Whiteoak Wildcats
- ↳ Zane Trace Pioneers
- ↳ Pfloyd’s Elite 8 for Southern/SouthEast Ohio
- ↳ Girls Basketball
- ↳ League & Team Pages
- ↳ Scoreboard
- ↳ Standings
- ↳ Stat Leaders
- ↳ FAC
- ↳ MSL-Buckeye
- ↳ MVL
- ↳ OVC
- ↳ SHAC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Soccer
- ↳ Soccer Links, League & Team Pages
- ↳ SEOHIOPREPS Soccer
- ↳ SEOHIOPREPS Girls Soccer
- ↳ Boys Scoreboard
- ↳ Girls Scoreboard
- ↳ Boys Standings
- ↳ Girls Standings
- ↳ Boys Stat Leaders
- ↳ Girls Stat Leaders
- ↳ Boys FAC
- ↳ Girls FAC
- ↳ Boys MSL-Buckeye
- ↳ Girls MSL-Buckeye
- ↳ Boys MVL
- ↳ Girls MVL
- ↳ Boys OVC
- ↳ Girls OVC
- ↳ Boys SHAC
- ↳ Girls SHAC
- ↳ Boys SOC1
- ↳ Boys SOC2
- ↳ Boys SVC
- ↳ Girls SOC
- ↳ Girls SVC
- ↳ Baseball
- ↳ Baseball Links & Pages
- ↳ SEO Baseball Scoreboard
- ↳ SEO Baseball Stat Leaders
- ↳ SEO Baseball Standings
- ↳ FAC
- ↳ OVC
- ↳ SHAC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Softball
- ↳ Softball Links & Pages
- ↳ SEOHIOPREPS Softball
- ↳ SEO Softball Scoreboard
- ↳ SEO Softball Statleaders
- ↳ SEO Softball Standings
- ↳ FAC
- ↳ OVC
- ↳ SHAC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Volleyball
- ↳ Volleyball Links, League & Team Pages
- ↳ SEOHIOPREPS Volleyball
- ↳ Scoreboard
- ↳ Standings
- ↳ Stat Leaders
- ↳ FAC
- ↳ MSL
- ↳ MVL
- ↳ OVC
- ↳ SHAC
- ↳ SOC1
- ↳ SOC2
- ↳ SVC
- ↳ TVC-Hocking
- ↳ TVC-Ohio
- ↳ Track & Field
- ↳ Wrestling
- ↳ Cross Country
- ↳ Golf
- ↳ Tennis
- ↳ Swimming
- ↳ JR High, AAU, Travel, Youth League Sports
- ↳ SEOPS UNDERGROUND
- SEOHIOPREPS Team & Player Sports Talk
- ↳ Southeastern Ohio Athletic Standouts
- ↳ Southeastern Ohio Sports History
- SEOHIOPREPS Community Talk
- ↳ The Off season
- ↳ Pro Sports
- ↳ College Sports
- ↳ Fishing, Hunting, Racing, and Outdoor
- ↳ Politics & Financials
- ↳ Games, Birthdays, Welcomes, Trivia & More
- ↳ SoutheasternOhioPreps Basketball League